'KİMSE BENİM SIRTIMDAN PRİM YAPAMAZ

Yaprak Dökümü’nün başarılı oyuncusu Tolga Karel, birlikte film çektiği manken oyuncu Tuğçe Kazaz’a verdi veriştirdi!..

Magazin

'KİMSE BENİM SIRTIMDAN PRİM YAPAMAZ Yaprak Dökümü dizisinin başarılı karakterlerinden Tolga Karel, uzun bir aradan sonra yine gecelere akmaya başladı.. Usta oyuncu önceki gece Levent Mio’ya gelerek Berksan’ın şarkılarına eşlik etti. Oyuncu mekan çıkışında gazetecilerin soruları karşısında birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu.

Tolga Karel kendisine, “Tuğçe Kazaz 'Cin Geçidi' adlı sinema filminin setine sarhoş olarak gelen Tolga Karel’den çekiniyorum ve rahatsız oldum' diye açıklama yaptı. Ne diyorsunuz?” diye soru yöneltilince, 'Bu bayan arkadaş modellikten oyunculuğa adım atmaya çalışan biridir. Bu yüzden benim gibi halkın sevgisini kazanmış ve usta bir oyuncu karşısında ürküp, rahatsız olması elbette mümkündür. İşini iyi yapamayıp daha yolun başında olanlar elbette böyle açıklamalarla bir şeyler yapmak ister... O’na başka bir şey söylemek istemiyorum. Benim sırtımdan kimse prim yapamaz' diyerek cevap verdi...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: