Onur Büyüktopçu Gay mi? İlk kez konuştu...

‘Kiralık Aşk’ dizisiyle canlandırdığı Koriş karakteriyle ekranın fenomeni olan, sık sık söylediği “Bombelere gel” lafı dillere dolanan Onur Büyüktopçu bunalımda. Önce Nice’teki terör saldırısına şahit oldu, ardından Türkiye’ye dönüş yaptığı gece darbe girişiminin göbeğinde kaldı. Büyüktopçu, son bir haftada yaşadıklarını anlattı.

Magazin

Onur Büyüktopçu Gay mi? İlk kez konuştu... Geçmiş olsun... Önce Nice terörüne şahit oldunuz. Oradan kaçıp İstanbul’a varabildiğiniz gece darbe girişimiyle karşılaştınız...

- Başıma gelenler sadece bu iki olay da değil. ‘Kiralık Aşk’ setinde aralıksız o kadar uzun süre çalıştık ki hepimiz tatil özlemi içindeydik. Setin son günü, çekim bitti, Çeşme’ye gittim. Tam dönecekken Atatürk Havalimanı patlaması oldu. Çeşme’de kaldım. Biletimi bir gün sonrasına değiştirdim. Zamanında ‘Lise Defteri’nde oynarken HSBC patlamasından kıl payı kurtuldum. Cihangir’de oturuyorum. Taksim’deki canlı bomba eyleminden kısa süre önce evden çıkıp sete gittim. Ondan da son anda kurtuldum.


Anlattıklarınızdan sonra yanınızda otururken bile korkuyorum... Arkadaşlarınız sizden tedirgin olmuyor mu?

- Yaşananlar tesadüf... Ama yine de arkadaşlarım, “Nereye gideceksen önceden söyle oraya gitmeyelim“ diye dalga geçiyor. ‘Kiralık Aşk’ fanlarından da sürekli esprili mesajlar alıyorum. Biri dün, “Onur abi nereye lütfen önce söyle” yazmış.

Dizide 52 bölüm boyunca dillere dolanan lafınız, “Bombelere gel” oldu...

- Herhalde söyleyip söyleyip olayları kendime çektim. Sonunda da bombelere geldim!

İşte o röportajın tamamı;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Onur Büyüktopçu Koriş rolünü nasıl aldığını anlattı;

Video yüklenemedi...Kaynak: hurriyet.com.tr Röportaj: Hakan Gence

Bunlarda ilginizi çekebilir: