Kiralık Aşk'tan Paramparça'ya sürpriz transfer

Yeni sezon öncesi Kiralık Aşk'tan Paramparça'ya sürpriz bir transfer yaşandı.

Dizi Galeri

Kiralık Aşk'tan Paramparça'ya sürpriz transfer Dizi dünyasında yeni sezon öncesi bomba bir transfer yaşandı. Uçankuş TV'nin haberine göre bir sezon boyunca Kiralık Aşk dizisinde Yasemin karakterine hayat veren Sinem Öztürk Uslu, reyting rekortmeni başka bir projeyle el sıkıştı. Yeni sezonda yine Star TV'de seyirciyle buluşacak olan Kiralık Aşk’ın en önemli oyuncularından Sinem Öztürk Uslu’nun, geçen haftalarda ani bir kararla projeden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Sinem Öztürk'ten Kiralık Aşk'tan ayrılma açıklaması!

Sinem Öztürk'ten Kiralık Aşk'tan ayrılma açıklaması!Kiralık Aşk'ta bir 1 yıl boyunca güzelliği ve tarzıyla beğeni toplayan Yasemin karakterine hayat veren sevilen oyuncu, ilk bölümlerde Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun canlandırdığı Ömer ve Defne'nin ilişkisinde tansiyonu artırmış, daha sonra ise göz dolduran performansıyla senaryoda kendi hikayesini yaratmayı başarmıştı. Bu yüzden Kiralık Aşk'ta Yasemin karakterinin rolü giderek artmıştı.

Kiralık Aşk'ta şok ayrılık

Kiralık Aşk'ta şok ayrılıkSinem Öztürk Uslu’nun dizideki saç rengi ve giydiği kıyafetleri bile çok beğenilmiş ve moda olmuştu. Bu nedenle sezon sonunda Kiralık Aşk'tan ayrılma kararı dizi sektöründe bomba etkisi yaratan güzel oyuncu, Uçankuş TV'nin özel haberine göre gelen çok sayıda tekliften Erkan Petekkaya’nın başrolünü oynadığı Paramparça’yı seçti ve böylece reyting rekortmeni bir diziden başka bir reyting rekortmeni diziye transfer oldu.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Sinem Öztürk ve Mustafa Uslu evlendi

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: