KIRCA'DAN STRİPTİZ ŞOV

'Komiklik Zor Zanaat' adlı televizyon programına katılan Levent Kırca eski eşi ile ilgili konuşulunca durumu engellmek için striptiz sov yaptı.

Magazin

KIRCA'DAN STRİPTİZ ŞOV Ünlü tiyatrocu Abdullah Şahin'in yayınlanacak olan 'Komiklik Zor Zanaat' adlı televizyon programının tanıtımı önceki gecce yapıldı. 6 Nisan'da yayınlanacak programın ilk bölüm konukları; Şahin'in eski eşi Nilgün Belgün, Halil Ergün ve Levent Kırca'ydı.

Çekim öncesi gazetecilerle konuşan Şahin; "Programda, tiyatroya ömrünü vermiş, kıdem almış insanları konuk edeceğiz" diyerek ekledi: "Komiklik hakikaten zor zanaattir. Babamın ölüm haberini aldım, sahneye çıkıp oynadım. Yapacak bir şey yok..."

Saygı görmüyoruz...

"Eskiyle yeni arasında çok fark var" diyen usta tiyatrocu, "Eskiden ustaya saygı duyulurdu. Bu işte geçmişi olanların tecrübeleri olduğu bilinir ve onlardan yararlanmaya çalışılırdı. Şimdi öyle bir şey kalmadı" diye konuştu.

Halil Ergün de arkadaşını destekledi: "Eski saygıyı göremiyoruz. Yeni nesil genç oyuncular çok farklı bir anlayış içindeler. Konservatuavardan mezun olup, diziye atlıyorlar. Bir diziye başlıyor, şöhret oluyorlar. Sonra da 'Nasılsın canım?' diyorlar sana. Bu çok ağrıma gidiyor..." Nilgün Belgün ise, hâlâ hocası Yıldız Kenter'i gördüğünde toparlanıp sigarasını yere attığını ifade etti.

Levent iyice ipini kopardı


Bir ara söz, Levent Kırca'nın eski eşi Oya Başar'a geldi. Nilgün Belgün, Başar'la bir anısını anlatmak isteyince; Kırca, onu engellemek için pantalonunu sıyırarak bacaklarını açtı ve striptiz yapmaya başladı.

Eski eşinden bahsedilmesini engellemek için şov yapan Kırca, arada şarkı da söyleyerek Belgün'ün sesini bastırmayı başardı. Belgün de, "Bu, boşandıktan sonra böyle oldu. Ayrıldıktan sonra iyice ipini kopardı" diyerek espri yaptı.

Yüzün bulaşık süngeri gibi olmuş!

Levent Kırca, Belgün'ün yanaklarına bastırarak, "Bulaşık süngeri gibi" deyince Belgün "Benim sadece göz kenarlarımda botoks var" dedi. Kırca kendisine de laf atınca Halil Ergün de konuya ilişkin açıklama yapmak zorunda kaldı: "Bana bir ara botoks yaptırdı diyorlardı. Ben sadece ameliyat ipliğinin maddesini içeren dolgu yaptırdım. O kadar..."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: