Kirli çamaşırlar birbiri ardına dökülüyor

Kaan Urgancıoğlu- Derin Mermerci çiftinin kavgası duyulunca çift hakkında yeni söylentiler de aldı başını gitti. Kaan hakkında tüm kirli çamaşırlar bir bir ortaya dökülüyor. Meğer Kaan aile içinde de sinirlerine hâkim olamıyormuş. Çünkü herkes Kaan’ın yazın evlerinin bahçesinde tartıştığı annesinin üzerine yürüdüğünü konuşuyor.

Magazin

Kirli çamaşırlar birbiri ardına dökülüyor “Kaan Urgancıoğlu sevgilisi Derin Mermerci ile 45’likte kavga etti, saçından tutup yerlerde sürükledi” haberleri bir haftadır gündemi meşgul ediyor. Ve malum durum böyle olunca da Kaan hakkında tüm kirli çamaşırlar tek tek ortaya dökülüyor.

Hayat böyle bir şey işte. Bir hata yaparsanız fısıltılar yükselir hatta öyle ki, çığ gibi büyür istemediğiniz tüm bilgiler ortaya serilir. Mesela yazın Çeşme’de evlerinin bahçesinde olan bir hadise taaa buralara benim kulağıma kadar geldi. Şimdi herkes Kaan’ın yazın evlerinin bahçesinde tartıştığı annesinin üzerine yürüdüğünü konuşuyor. Biraz şiddetli bir yürümeymiş. Araya birileri girmiş. Belli ki, aile içinde de sinirlerine hâkim olamıyormuş Kaan. Ama tabii bunu taraflar asla kabul etmeyecektir.

Hele ki, bir anne oğluna bu anlamda hiç laf gelmesini de istemeyecektir. Ama Kaan’ı tanıyan uzaktan gören herkes yaptığı tüm yaramazlıkları konuşmaya başladı işte. Bir kavga ve sonrasında herkes Kaan hakkında o kadar çok şey konuşuyor ki aman aman. İnanın bu bitmeyecek ve önümüzdeki günlerde daha neler ortaya çıkacak görün bakın. Klasik hareketler bunlar. Bekleyip göreceğiz. Bu arada ben Derin Mermerci ve Kaan Urgancıoğlu ilişkisinin de biteceğine inanmıyorum. Daha da kuvvetli bir şekilde devam eder bence. HT MAGAZİN / ESİN ÖVET


Eşrefpaşalı bitirimler kadına kesinlikle el kaldırmazlar

Derin Mermerci ile Kaan Urgancıoğlu birbirine girdi!

Kaan Urgancıoğlu: Beni affet!

Ender Mermerci kızı Derin hakkında neler dedi?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: