KİRLİ ÇAMAŞIRLAR HÜLYA AVŞAR'A EMANET!

Kerem Alışık ile Yavuz Bingöl'ün kurduğu yapım şirketinin ilk filmi '72. Koğuş' olacak. Orhan Kemal'in eserinin filminde 'Fatma'yı oynamaya hazırlanan Hülya Avşar, çamaşır yıkayacak

Magazin

KİRLİ ÇAMAŞIRLAR HÜLYA AVŞAR'A EMANET! Orhan Kemal'in '72. Koğuş' adlı eserini daha önce tiyatro sahnesine taşıyan Kerem Alışık ve Yavuz Bingöl ikilisi, bu kez sinema filmi için kolları sıvadı. 'Sasin Film Yapım' adlı bir şirket kuran ikili, '72. Koğuş'taki 'Fatma' karakteri için Hülya Avşar'a teklif götürdü. Avşar, filmde Yavuz Bingöl'ün canlandıracağı 'Kaptan' adlı karakterin platonik aşka bağlandığı 'Fatma'yı oynaycak. Filmde 'Kaptan' rolünün aşık olduğu zinadan hükümlü Fatma, tahliye olduktan sonra para kazanabilmek için çamaşır yıkıyor.

VİZYON 4 MART!
Ekim ayında çekimlerine başlanacak '72. Koğuş'un yönetmen koltuğunda ise Biket İlhan oturacak. Film, 4 Mart 2011'de beyaz perdede sinema izleyicisiyle buluşacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: