Kırmızı biberli imza günü!

Ünlü sanatçı Gülben Ergen 'Yansın Bakalım' isimli yeni şarkısının ilk imza gününü gerçekleştirdi. Sevenlerinin yoğun ilgisi karşısında oldukça mutlu olan Ergen, "Kırmızı biberle sosyal medyaya yükledikleri resimlerle beni mest ettiler. 26 yıllık meslek hayatımda ilk defa bir CD ile kırmızı biberi yan yana gördüm. Kısa sürede çok güzel bir başarı yakaladık" dedi.

Kültür-Sanat

Kırmızı biberli imza günü! Gülben Ergen listelerdeki ilk sırada yer alan söz ve müziği Sezen Aksu imzalı 'Yansın Bakalım' isimli yeni şarkısıyla uzun bir aradan sonra ilk defa sevenleriyle bir araya geldi. Ellerinde kırmızı biberle imza almaya gelen sevenleri, Ergen ile tanışmak ve albümü imzalatmak için saatler öncesinden sıraya girdi.

"Yansın Bakalım" yakıyor!"İLK DEFA CD VE KIRMIZI BİBERİ YAN YANA GÖRDÜM"


Sevenlerinin sosyal medyaya kırmızı biberle yükledikleri resimlerle mest olduğunu belirten Ergen, "Yansın Bakalım'ın ilk imza günü , kırmızı biberlerle sosyal medyaya yükledikleri resimlerle beni mest ettiler. 26 yıllık meslek hayatımda ilk defa bir CD ile kırmızı biberi yan yana gördüm. Sezen Aksu sözlerinin efsanevi gücü ve etkisi. Kırmızı biberin kime lazım olduğunu biz söylemiyoruz" diye konuştu.

Kısa sürede çok güzel bir başarı yakaladıklarını dile getiren Ergen, "Çok güzel, kalabalık bir imza günü, insanlara dokunmak, nefeslerini ve seslerini bu kadar yakından duymak benim için çok değerli" ifadelerini kullandı.

RTÜK'ten kırmızı biber!

RTÜK'ten kırmızı biber!"2017 DÖRT DÖRTLÜK GEÇMEDİ"


2017'nin mükemmel geçmediğini fakat 2018'nin daha iyi geçeceğini söyleyen Ergen, "Hiç bir şey mükemmel değil, 2017 tabi ki dört dörtlük geçmedi. Ama 2018, 2017'den daha güzel olacak" dedi.

2018'den sağlık beklediğini aktaran Ergen, ruh ve beden sağlığı olduktan sonra gerisinin hallolduğunu söyledi. Ergen, "Ülkem için barış diliyorum. Terörden, şiddetten uzak bir yıl olsun. Kadına, çocuğa, hayvana, yaratılmış olan bütün canlıya şiddetten uzak olalım" diye konuştu. (DHA)

Gülben Ergen'in 'Yansın Bakalım'ı dinleyiciyle buluştu!

Gülben Ergen'in 'Yansın Bakalım'ı dinleyiciyle buluştu!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: