Kırmızı elbiseyle doğru kombin nasıl yapılır?

Kırmızı renk, kadınların abiye seçiminde akla ilk gelen isimlerdendir. Hem şık hem modern hem de iddialı bir renk olan kırmızı ile nasıl bir kombin yapabileceğinizi sizler için hazırladık...

Kadın

Kırmızı elbiseyle doğru kombin nasıl yapılır? Eğer özel bir yere davetliyseniz ve abiye arıyorsanız, muhtemelen ilk tercih edeceğiniz renklerden biri kırmızı olacaktır. Bu seçimle hem şık hem de iddialı olacağınızı bilir, hemen buna uygun kombinler düşünmeye bile başlarsınız. Peki kırmızı elbiseyi daha şık hale getirmek için nasıl bir kombin yapmak gerekir? Detaylara göz atalım.

Kırmızı bir abiyeyle parıldamak ve dikkat çekmek için başka bir şeye ihtiyacınız olmadığını bilin. Bu nedenle kırmızı elbise seçtiğinizde üzerinde dikkati dağıtıcı başka bir öğe olmadığına özen göstermelisiniz.

KIRMIZI ELBİSEYE SİYAH AYAKKABI DÖNEMİ BİTTİ!

Elbiseyi tamamlayan en önemli aksesuarlardan biri ayakkabıdır. Kırmızı abiye elbiselerin altına siyah ayakkabı giyme döneminin artık bittiğini söylemeliyiz. Bu nedenle kırmızı bir abiyenin altına ayakkabı arıyorsanız siyah düşüncesiniz kafanızdan çıkarın. Eğer elbisenizin dokusu ve rengine tam uygun kırmızı bir ayakkabı bulabilirseniz şahane olabilir. Ancak bu çok zordur. Bu nedenle bizim size tavsiyemiz kırmızı elbise altına nude bir ayakkabı olacaktır. Biraz ışıltı istiyorsanız parıltılı bir stiletto da kullanabilirsiniz.

NUDE ÇANTALAR TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Ve diğer önemli kombin tabii ki çanta seçimi. Çantada ayakkabıya uyum sağlayabilirsiniz. Eğer kırmızıya kırmızı bir kombin yapıyorsanız, nude bir çanta da harika olabilir.

Yeni trend: Kaşları yukarı tarama!

Yeni trend: Kaşları yukarı tarama!

Bunlarda ilginizi çekebilir: