KIRMIZIGÜL, ÜÇ KİTAP BİRDEN ÇIKARIYOR!

Mahsun Kırmızıgül, üç kitap birden çıkarıyor. Yıllardır medyaya röportaj vermeyen sanatçı, filmlerinin isimlerini taşıyan kitaplarında kendi sineması hakkında merak edilenleri anlatacak!

Magazin

KIRMIZIGÜL, ÜÇ KİTAP BİRDEN ÇIKARIYOR! 20 GÜN SONRA PİYASADA
Yönettiği üç filmle 9 milyona yakın gişe yapan Mahsun Kırmızıgül, sessizliğini bozuyor; ama yeni bir filmle değil, üç kitapla! 20 gün sonra piyasaya çıkarılacak olan kitaplar, Kırmızıgül'ün yönettiği üç film olan; 'Beyaz Melek', 'Güneşi Gördüm' ve 'New York'ta Beş Minare' isimlerini taşıyacak.

O FİLMLERİ NASIL ÇEKTİM
Yıllardır medyaya röportaj vermeyen Kırmızıgül, kitaplarında bugüne kadar sorulmamış soruları cevaplayacak. Filmlerinin yazım, hazırlık, yapım ve çekim aşamalarının detaylarını aktaracak ve anılarına yer verecek. Ünlü yönetmen, Türkiye'deki festivallere filmlerini göndermeme nedenini de tüm gerekçeleriyle anlatacak.

FİLMLERİNİ FESTİVALE YOLLAMIYOR
Kırmızıgül, çektiği filmleri Antalya, Adana, İstanbul, Yeşilçam ve SİYAD dahil hiçbir yerli festivale göndermiyor. Daha önce bunun gerekçesini 'kayırmacı, ön yargılı ve çarpık yaklaşımlar' olarak açıklamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: