Kış 2016-2017 saç trendleri

Kalp sesi hayattır, sevgidir, neşedir yaşam kaynağımızdır. Sonbahar Kış trendlerinde kalp sesinizi dinleyerek hayata gülerek neşe ile başlayacağınız içinizi ısıtacak renkler ve modeller yansıtıldı.

Kadın

Kış 2016-2017 saç trendleri Doğallık trendi bu kış kendini doğal görünümlü az dalgalı saçlara, topuzlara, kahküllü saçlara bırakıyor. Kişinin yüz şekline göre taranan topuzlar günlük hayatta ve davetlerde sıkça görülebilecek modeller. Günlük hayatta doğallıktan uzaklaşmadan yapılan su dalgaları, kahküllü düz saçlar , davetlerde kendini gösterişli havalı topuzlara yada neşeli topuzlara bırakmakta. Neşenize neşe katacak bir model arıyorsanız Minnie Mouse saçları tam aradıklarınız. Kıyafetler , takılar ,makyaj ve saç modeli bir bütündür ayrı düşünmemek gerekir. Moda olanın her yüze aynı şekilde uygulanabileceğini düşünmek yanlıştır; unutulmaması gereken nokta her kadın güzeldir sadece ona yakışanı bulmak gerekir.


Renklerde ana trendler; kahve altın kızıllar, kahve karameller ve sarının altın yüzü. Saçlarda tek renk yerine iki ya da üç rengi birlikte görmek mümkün.

Saçlara volüm veren katlarla dengelenmiş kesimler ile birlikte ,doğal Retro dalgalar ve bol kahküllü saçlar akımının öncüsü olacak.


Makyajda bu sezon geçtiğimiz sezonda olduğu gibi belirgin gözler ve bakışlara derinlik katmak için bol kirpikler ön planda. Dudaklarda kırmızı tonlar ve gotik renkler.


Saç makyaj: Uğur Alevyılmaz
Fotoğraf :Murat Sargın – Zehra Sargın
Styling.: Oğuzhan Erdoğan
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: