Kış makyajının öne çıkan renkleri!

Bu kış makyajda ön plana çıkan renkler nelerdir? Son dönemin öne çıkan makyaj trendleri arasında yer alan, doğal görünümlü makyajlar popülerliğini korumaya devam ediyor...

Kadın

Kış makyajının öne çıkan renkleri! Kış döneminde öne çıkan makyajlarda doğal görünüm modasını korumaya devam ediyor. Doğal görünümlü makyajı elde etmek için, ten renginize uygun pastel ve açık tonları tercih etmelisiniz. Gözlerinizde kullanacağınız açık şeftali tonlarındaki farlardan, cildinizi olduğundan daha pürüzsüz gösterecek kapatıcılara ve yüzünüze hafif ışıltı katacak aydınlatıcılara kadar birçok seçenek, kış mevsiminde sade ama bakımlı olmanızı sağlayacaktır.

Yok gibi makyaj modasına uyun

Kış makyajı yaparken yüzünüzdeki doğal hatları korumaya dikkat etmelisiniz. Toprak tonlarından şeftali tonlarına kadar birçok rengi mat ve parıltılı olarak aynı palette bulabileceğiniz gibi şeftali tonlarındaki farlarıyla gözlerinizin daha da ışıltılı görünmesini başarabilirsiniz.

Mat görünümlü dudaklar öne çıkıyor

Kış makyajının vazgeçilmezleri arasında yer alan bir detay da mat rujlardır. Yoğun olarak kullanacağınız maskaranızı, doğal görünümlü rujlarla dengeleyebilirsiniz Soğuk havanın da etkisiyle gün boyu nemli olan ve doğal görünen rujlar kış aylarında sıklıkla tercih edeceğinizi kurtarıcı makyaj ürünü olacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: