Kışın mini etek nasıl giyilir?

Kışın mini etek nasıl giyilir? Bacaklarınızın üşümesinden endişelenip mini etek giyemeyenlerdenseniz bu önerilerimiz tam da size göre!

Kadın

Kışın mini etek nasıl giyilir? Çoğu kadın etek giymeyi seviyor fakat kışın gelmesiyle birlikte soğuk havalar nedeniyle bacaklarım üşür kaygısından dolayı giyemiyor. Soğuk havalarda bile şıklığını koruyan ve etek giymeyi tercih eden kadınlar için birkaç önerimiz var. Soğuk havalarda mini etek giymenin püf noktalarını sizler için hazırladık. Bu öneriler sayesinde asla üşümeyeceksiniz.

ETEK ALTINA YÜKSEK ÇİZMELER GİYEBİLİRSİNİZ

Aynı zamanda mini eteğinizi ince çorap yüksek çizmelerle de kombinleyerek ünlüler gibi şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Herkes tayt giymek istemeyebilir ya da her fizikte tayt düzgün bir görünüm sağlamayabilir.

TOZLUK GİYEREK FARK YARATIN

Kışın mini etek giymek istiyorsunuz fakat soğuktan ve üşütmekten de bir o kadar korkuyorsunuz.Endişelenmeyin! Eteğinizin altına giyeceğiniz herhangi bir tozlukla bacaklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz. Mini eteğinizin altına kalın bir çorap giyebilirsiniz. Ya da dar bir pantolonla mini eteğinizi kombinleyebilirsiniz. Bu kombinler sizi sıradanlıktan kurtaracak farklı bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.

HAREKET HALİNDE OLMAYA ÖZEN GÖSTERİN

Şık giyinen kadınların ortak bir özelliği vardır. O da şudur ki: Şık giyinen kadınlar soğuktan korunmak için sürekli hareket halindedir. Vücut ısınızı korumak istiyorsanız yürüyüz yapabilirsiniz. Yürüyüş yaparken bacaklarınız hareket halinde olacağından vücudunuz kısa süre içerisinde ısınacaktır.

KÜLOTLU ÇORABI UNUTMAYIN

Mutlaka külotlu çorap ile giyin; bu kalçalarınızın da üşümesini engelleyecektir.

DAR KIYAFETLER TERCİH EDİN

Mini eteğin üzerine vücudunuzu saran kıyafetler giyerseniz eğer, bu durum vücudunuzun sıcak kalmasını sağlayacaktır. Aynı zamanda vücudunuzun daha güzel görünmesini sağlayacaktır. Sıcak bir kazak ve bot ile şortunuzu kombinlediğinizde çekici bir trend yakalamış olursunuz. Sadece şeritli çorap, tayt, pantolon giyebilirsiniz ve mini etek ve elbiselerini patenci ayakkabı ve ayak bileğine kadar uzanan pantolonlarla kombinleyebilirsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: