KISKANANLARA KAPAK OLSUN!

GEÇTİĞİMİZ ay Ludovic Fatizzo ile nikah masasına oturan manken Tuğba Özay şimdilerde yeni albümünün heyecanını yaşıyor.

Magazin

KISKANANLARA KAPAK OLSUN! Özay, albümünde yer vermek için bir de şiir yazdı. Aşkını kıskanan sanat camiasına ithafen yazdığı şiirin ismi ise 'Kapak Olsun'. Fatizzo ile hayatında yeni bir sayfa açıldığını belirten Özay, şu günlerde, 'Kapak Olsun' adlı şiirini besteleyecek bir müzisyen arıyor.

'Kapak Olsun'
Birine yolun solunda dediniz Diğerine sağında Ötekine zengin dediniz Berikine fukara Hepsine yapıştırdınız birer yafta Anlamadınız aşkı Çıldırdım sonunda Kararımı verdim buldum kendi yolunda Bu dünyanın ne karasında ne akında Dertten kederken bıktım usandım Karışmayın çekemem ayarımı yaptım Sevmeyi öğrenin yüreğiniz coşsun Çok kıskandınız artık gözünüz doysun Ölesiye seviyor inadına mutluyum Bu da benden size kapak olsun Kararımı verdim buldum kendi yolunda Bu dünyanın ne karasında ne de akında Dertten kederden bıktım usandım Hadi bana eyvallah size yallah
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: