Kıskançlık krizi büyük aşkı bitirdi!

Oyuncu Naz Elmas, bir süredir beraber olduğu Hakan Yıldız ile ayrıldı.

Magazin

Kıskançlık krizi büyük aşkı bitirdi! 2015 yılında evlendiği Emre Kıramer'den sadece 6 sonra boşanan oyuncu Naz Elmas, bu ayrılıktan bir süre sonra iş adamı Hakan Yıldız ile yeni aşka yelken açmıştı. Ancak Elmas'ın aşırı kıskanç halleri halleri bu aşkın da son bulmasına neden oldu.

Naz Elmas'ın zor anları

Naz Elmas'ın zor anlarıİlişkinin ilk günlerinde aradığı mutluluğu bulduklarını düşünen çift, evlilik hayalleri kurmaya başlamıştı. Fakat güzel oyuncunun son zamanlarda kıskançlıklarıyla sevgilisini bıktırması ilişkiyi çıkmaza soktu.


Aşklarını kurtarmak isteyen Hakan Yıldız, defalarca sevgilisini uyarmasına rağmen Elmas'ın tavırlarında düzel olmayınca ayrılık kaçınılmaz oldu. Yıldız, gittiği her mekandan kendisiyle fotoğraf paylaşmasını isteyen Naz Elmas'la ilişkisini bitirdi.

Naz Elmas yakalanınca taksiye binip kaçtı

Naz Elmas yakalanınca taksiye binip kaçtıNaz Elmas'ın barışmak için her yolu denediği fakat Hakan Yıldız'ın yakın çevresine "Barışmamız mümkün değil" dediği öğrenildi.

Naz Elmas sevgilisiyle görüntülendi!

Naz Elmas sevgilisiyle görüntülendi!İlişkiyi bitiren Yıldız, oyuncuyu sosyal medyadan talip etmeyi bıraksa da Elmas halen takibe devam ediyor.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: