Kışlık kazaklarla yapabileceğiniz kombin önerileri!

Soğuk havaların vazgeçilmez parçası kazaklarınız ile yapabileceğiniz kombinlerini sizler için derledik...

Kadın

Kışlık kazaklarla yapabileceğiniz kombin önerileri! Kazaklar, kışın vazgeçilmez parçaları arasında ilk sıralarda her zaman yerini alır. Kot pantolondan eteklere, pek çok parçayla uyum sağlayan kazanları nasıl kombinlerle şık hale getirebileceğinizi ise haberimizde derledik.

-Bu yılın trendleri arasında olan oversized kazaklar, uzun eteklerinizle kombinleyerek farklı bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

-Takım elbise modası yerini korumaya devam ediyor. Neyle giyeceğinizi bilmediğiniz kazaklarınızı, takım elbiselerin altına kombinleyebilir, şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.


-Kazaklarınıza sportif bir görünüm de kazandırabilirsiniz. Vücudu saran bir eşofman ile spor bir görünüme kavuşabilirsiniz.

-Kot pantolonlarla giyerek günlük şıklık elde edebilir, altına seçeceğiniz şık bir çizmeyle ise sıradanlıktan kurtulabilirsiniz.


-Kazaklarınızı mercan renginde seçebilir, veya mercan rengi aksesuarla tamamlayarak trendi yakalayabilirsiniz. Unutmayın ki mercan rengi bu sezonun trendleri arasında boy gösteriyor.

-Kazaklarınızın altında bir gömlek giyerek şıklığınızı arttırabilirsiniz.


-Sezonun en moda parçalarından kazak elbise modellerini de tercih edebilir, çizme veya botlarla kombinleyerek girdiğiniz ortamda farkınızı yaratabilirsiniz.


-Kazakların en yakıştığı parçalardan biri de eteklerdir. Sezonun modası olan kadife veya deri eteklerle kazak kombini yapabilir, oldukça şık görünebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: