Kısmetse Olur'da gelin adayları Adnan için birbirine girdi

Kanal D'nin tartışmalarıyla ünlü izdivaç programı "Kısmetse Olur"da Serap ve Didem, Adnan için kavga etti.

Magazin

Kısmetse Olur'da gelin adayları Adnan için birbirine girdi Kısmetse Olur'un bugün yayınlanan bölümünde eve sürpriz bir konuk geldi. Daha önce yarışmadan elenen gelin adayı Serap, damat adayı Aykut için eve ziyarete geldi. Aykut'tan olumsuz yanıt alan Serap yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle bir anda ağlamaya başladı. Serap'ı teselli eden kişi ise Adnan oldu.

'Kısmetse Olur'un ünlü çiftinden bebek müjdesi!

'Kısmetse Olur'un ünlü çiftinden bebek müjdesi!Gelinler evinden damatlar evini izleyen Adnan'ın sevgilisi Didem ise bu görüntüyü görünce kıskançlık krizine girdi ve bunun üzerine damatlar evine baskın yaptı. Büyük bir sinirle damatlar evine dalan Didem, Serap'a "Sen Adnan'ın omzunda ağlayacak cesareti nereden buluyorsun" serzenişte bulundu. Bu sözleri duyan Serap çılgına döndü.

Kısmetse Olur'da Gamze ifşa oldu!

Kısmetse Olur'da Gamze ifşa oldu!Sözlü olarak tartışan Didem ve Serap'ı araya giren damat adayları bir türlü yatıştırmadı. Didem'in bu tavrından rahatsız olan Adnan, "Benim kafamda şu an ne yazık ki soru işaretleri oluştu. Bu soruların inşallah bir cevabı vardır çünkü ben soru işaretleriyle yaşayacak adam değilim" dedi.

Diğer damat adayları da ortaya çıkan sorundan ötürü Didem'i haksız bulurken arkadaşları Adnan'a sahip çıktı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: