KİTABIM ERKEKLER İÇİN KILAVUZ OLACAK

Seksi şarkıcı Zeynep Mansur, 1 Kasım'da çıkacak kitabı 'Ben Erkek Olsaydım'da erkeklere kadınlar hakkında çok özel bilgiler verdiğini söylüyor: Bu kitaptan sonra karşıma çıkan erkekler de kendilerine çekidüzen verecek

Magazin

KİTABIM ERKEKLER İÇİN KILAVUZ OLACAK Şarkıcılıkla adım attığı sanat dünyasına, modellik, sunuculuk, oyunculuk ve yazarlığı da ekleyen Zeynep Mansur, 1 Kasım'da yeni kitabı 'Ben Erkek Olsaydım'la okuyucuyla buluşacak. Bu kitap sayesinde erkeklerin kadınları daha rahat anlayabileceğini söyleyen seksi şarkıcı, kitaptaki tespitleriyle de oldukça dikkat çekecek.

ÇOK İYİ GÖZLEMCİYİM!
Son kitabınız 'Ben Erkek Olsaydım' dan biraz bahseder misiniz?
Öncelikle bu kitabı yazma amacım; etrafta gördüğüm ya da yaşadığım, beni rahatsız eden olayları anlatmak, paylaşmak ve sonuç olarak anlaşmayı sağlamak... Aslında, bu kitap erkekler için bir nevi kılavuz niteliği taşıyor. İnanıyorum ki, bu kitap erkeklerin, kadınları anlamalarını sağlayacak.

Erkekleri iyi analiz edebiliyor musunuz?
Ben çok iyi bir gözlemciyimdir. Ayrıntılara çok önem veririm ve detayları hemen kayda alırım. Bu da yeterince iyi analiz etmemi sağlıyor.

Kitabın içeriği kadar kapağı da oldukça ilginç.. Pembe bıyıklı Zeynep Mansur. Neden böyle bir seçim yaptınız?
Aslında, bunun cevabını, kitabın tamamını okuduğunuzda, daha iyi anlarsınız. Kitabın özünü özetleyen bir çalışma yapmak istedik. Marjinal bir işti.

Özel hayat sadece bana özeldir!
Özel hayatınız nasıl gidiyor?
Yıllardır hep bu soru sorulur. Ancak ben de hep aynı cevabı veririm. Benim için 'özel hayat', adı üzerinde 'özel hayat'tır. Bunu paylaşmak taraftarı değilim. Ancak evlilik gibi ciddi bir karar alırsam; sizlerle paylaşırım. Ancak şu ana kadar, bana evlenmeyi düşündürecek bir insanla henüz karşılaşmadım. Karşılaşsaydım; şu an evli olurdum. Zaten, bu vampirlere şahit olmak, geleceğe dair umutlarımı da çalıyor.

Bu kitabı okuyan erkekler, detaycılığınızdan dolayı acaba sizden biraz çekinecek mi?
Olabilir; belki bundan sonra, karşıma çıkan erkekler, kendilerine, biraz çeki-düzen verirler.

İlişkide kıskanç mısınız?
Aslında, sevdiğim insanı çok kıskanırım ama asla belli etmem. Ruhumda fırtınalar kopar ama kendimden emin ve mağrur duruşumdan ödün vermem.

Vampir adamlar yanımızda uyuyor!
Kitaptaki 'vampir erkekler' bölümünden biraz bahseder misiniz?
'Vampir erkekler' diye tanımladığım grup; karısını aldatan erkekler... Çünkü, burada, tek kişilik bir mutluluk oyunu oynanıyor. İki kadın da figüran olarak, konuya eşlik ediyor. Bu son derece üzücü durumu biraz abartarak onlara 'vampir' adını taktım. Çünkü bu adamlar, sürekli yalan söylerler; eşlerini mutsuz ettikleri gibi diğer kadının da sevgi açlığı yaşadığı anı bulma uzmanıdırlar. Bu adamların aslında, filmlerdeki vampirlerden tek farkı, gerçek hayatta yaşıyor olmalarıdır. Vampir erkeklerin tek isteği tensel birliktelik yaşayıp, sonra sizin yanınızdan gitmektir.

SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEM
Peki bu konuda erkeklerden tepki almaktan korkuyor musunuz?
Gelecek olan tepkilerden korkmuyorum. Çünkü bazen gerçekleri duymak insanları mutsuz edebilir. Ancak onlar yaparken utanmıyor; ben söylemekten neden çekineyim?

Bundan sonra neler yapmayı düşünüyorsunuz?
Yazmayı seviyorum. Bundan sonra da devam edeceğim. Bu kitap, seri olacak. Şimdi ikincisini yazıyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: