Kitap dünyasının konustuğu gizemli yazar Yasmin Bilge!

Yasmin Bilge'nin "Kulis" isimli kitabı satışa çıktı.

Kültür-Sanat

Kitap dünyasının konustuğu gizemli yazar Yasmin Bilge! Gizemli yazar Yasmin Bilge'nin "Kulis" isimli kitabı raflardaki yerini aldı. Mobingi konu alan kitap akıcı konusu ile de dikkat çekiyor.

Mobing, mevcut gücün ya da pozisyonun kötüye kullanılarak; sistematik olarak psikolojik şiddet, baskı, kuşatma, taciz, aşağılama, tehdit, değersizleştirme vb. şekillerde bir kişiye yönelik yapılan duygusal saldırıdır.”

Sen de mobbinge maruz kalanlardan mısın?

Bu kitap senin için yazıldı.

YAZAR HAKKINDA:

Yazar, 1979 İstanbul doğumludur. Başarılı bir öğrenim hayatı olmuş, Kabataş Erkek Lisesi sıralarından geçtikten sonra, üniversitede ekonomi bölümü okumuştur. 12 yıl boyunca birkaç özel bankada şube personeli olarak görev yapmıştır. Meslek hayatı boyunca çalıştığı tüm bankalarda sürekli mobbinge maruz kalmıştır. Bankacılıktan ayrıldıktan sonra deneyimlerini günlük şeklinde küçük hikayelerle aktardığı durum kitabı KULİS ile mobbinge karşı duruşunu kaleme almıştır. Halen ikinci kitabı üzerinde çalışmaktadır.--
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: