Kitap ve oyuncak kumbarası!

(DHA) - ZONGULDAK'ın Ereğli İlçesi'nde, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencileri, topluma hizmet uygulamaları dersi kapsamında Gazi İlkokulu'na oyuncak ve kitap kumbarası yaptırdı.

Kültür-Sanat

Kitap ve oyuncak kumbarası! 3'üncü sınıf öğrencileri Elif Didar Hacısalihoğlu, Nadya Seçkin, Ömer Kürekçi, Özge Birinci, Sibel Danış, Tuğçe Akdağ, Vijdan Uğurlu ve Yeşim Baskın'ın yaptırdığı oyuncak ve kitap kumbarası Gazi İlkokulu'na teslim edilerek açılışı yapıldı. İçine kullanılmış kitap ve oyuncakların konulabileceği iki bölmeden oluşan kumbaranın açılışında veliler de hazır bulundu.

Törende konuşan Elif Didar Hacısalihoğlu, projenin amacının öğrencilerin paylaşımcı ruhlarının ön plana çıkarmak olduğunu söyledi. Hacısalihoğlu, kumbaraya atılacak kitap ve oyuncakların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını belirtti. Okul Müdürü Metin Bozkurt da konuşmasında üniversite öğrencilerine teşekkür etti.

Konuşmaların ardından okulda eğitim gören öğrenciler, yanlarında getirdikleri oyuncakv e kitapları kumbaraya attı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: