Kiva bomontiada, Kadınlar Günü’nde özel meyhane geccesi yaşatıyor!

Anadolu’nun binlerce yıllık yöresel lezzetlerini özüne sadık kalarak günümüze taşıyan KİVA, bomontiada’ya özel menüleriyle misafirlerini hem gündüz hem de akşam saatlerinde ağırlamaya devam ediyor.

Diğer Haberler

Kiva bomontiada, Kadınlar Günü’nde özel meyhane geccesi yaşatıyor! 3 farklı bölümden oluşan Kiva giriş katındaki geniş kış bahçesi ile misafirlerine meyhane konseptini sade ve konforlu bir atmosferde sunuyor.

Uzun yıllardır Kiva’nın mutfağını yöneten Şef Deniz Şahin, Anadolu lezzetlerinden oluşturduğu gündüz menüsüyle öğle yemeklerine farklı bir alternatif getiriyor. Akşam menüsünde öne çıkan mezeler ise İstanbul’un özlenen meyhane kültürünü yaşatıyor.


Kadın şefin elinden Dünya Kadınlar Günü'ne özel menü!

Şef Deniz Şahin’in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel hazırladığı menü, Anadolu’nun her köşesinden farklı tatları bir arada keşfettiriyor. 8 çeşit soğuk ve 2 çeşit sıcak mezeyle başlayan menünün ana yemeğinde “Meşe Kömüründe Közlenmiş Patlıcan ve Biber ile Etli Abaganuş” sunulurken, tatlı olarak “Geleneksel Isparta Tahini ile Tatlandırılmış Çıtır Kabak” yer alıyor.

Kiva bomontiada, 8 Mart Salı akşamına özel canlı ud dinletisi ile de Kadınlar Günü’nü unutulmaz kılıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: