KIVANÇ TATLITUĞ: 'BU YIL DİNLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM'

Bir giyim firmasının yeni reklam yüzü olan Kıvanç Tatlıtuğ, bu sezon dinleneceğini açıkladı. Tatlıtuğ, "Dizi değil, tiyatro yapacağım" diye konuştu.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ: 'BU YIL DİNLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM' Geçen sezon 'Aşk-ı Memnu' dizisindeki Behlül karakteriyle adından sıkça söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ, bir giyim firmasının 2010 Sonbahar-Kış koleksiyonunun reklam filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İNSANIZ KİLO ALIRIZ!
Yoğun çalıştığı için dinlenme fırsatı bulamadığını belirten ünlü oyuncu, "Bu yıl dinlenmeyi düşünüyorum. Öte yandan oyunculuk anlamında gelişimimi yapmak için ekibimle yurtdışına gitmeyi planladık. Ancak onu ileri bir tarihe erteledik, çünkü reddemeyeceğim bir sinema filmi teklif aldım. Ayrıca tiyatro da yapmak istiyorum" diye konuştu. Ancak ünlü aktör, filmdeki rolü hakkında ser verip sır vermedi. Gazetecilerin son günlerde kilo alıp almadığı soruları üzerine ise Tatlıtuğ, "İnsanız kilo alırız, veririz. Hatta daha fazla kilo almak istiyorum. En fazla kiloyu ben alacağım'" diyerek espri yaptı. İsminin bir marka olup olmadığı sorusu üzerine de ünlü oyuncu, "Her şey para demek değil. Uzun vadede kariyerime katkısı olan işleri kabul ediyorum" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: