Kıvanç Tatlıtuğ deniz tutkusu için kesenin ağzını açtı!

Denize olan tutkusuyla bilinen oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, dalış takımını yenilemek için kesenin ağzını açtı. Tatlıtuğ'un 31 bin lira harcadağı ortaya çıktı.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ deniz tutkusu için kesenin ağzını açtı! Takvim'in haberine göre; bir süredir ekranlardan uzak kalan Kıvanç Tatılıtuğ, mavi tura çıkmak için sabırsızlanıyor. Ünlü oyuncu, eş Başak Dizer ile birlikte yapacağı deniz keyfinden önce tekne temizliği ve alışverişi için kolları sıvadı.

Kıvanç Tatlıtuğ:

Kıvanç Tatlıtuğ: "Yok ederek yaşanmıyor"KESENİN AĞZINI AÇTI

Sertifikalı dalgıç olan Tatlıtuğ, lüks teknesini düzenledikten sonra dalış takımını sıfırladı. Vazgeçemediği tutkusu için kesenin ağzını açan yakışıklı oyuncu, dalış elbisesi, tüp, regülatör, palet, maske, denge yeleği, dalış bilgisayarı ve ağırlık satın aldı. Kıvanç Tatlıtuğ, iddialara göre tüm bu malzemelere yaklaşık 31 bin lira ödeme yaptı.

Ferrarisini satamayan Kıvanç Tatlıtuğ!

Ferrarisini satamayan Kıvanç Tatlıtuğ!İŞTE YENİ EKİPMANI

Dalış bilgisayarı: 6 bin liraDalış elbisesi: 10 bin liraRegülatör: 2 bin lira15 litrelik tüp: 2 bin 500 liraPalet: 400 lira Maske: 300 liraDalış yeleği: 9 bin 500 liraAğırlık: 200 lira (Kaynak: tavim.com.tr)

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in tatil planı hazır…

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in tatil planı hazır…Başak Dizer'den Kıvanç Tatlıtuğ'a:

Başak Dizer'den Kıvanç Tatlıtuğ'a: "Özel adam"Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer sayesinde sağlığına kavuştu!

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer sayesinde sağlığına kavuştu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: