KIVANÇ TATLITUĞ EMLAK ZENGİNİ

Gümüş dizisiyle adını duyuran Tatlıtuğ, Aşk-ı Memnu dizisinde tam anlamıyla bir fenomen oldu. Şöhreti Arap ülkelerinin ardından Bulgaristan’a da sıçrayan yakışıklı oyuncu, üç kıtada da sevilen bir oyuncu konumuna gelince kazancıda doğru orantılı olarak arttı.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ EMLAK ZENGİNİ Diziler dışında reklam filmleri ve çekimlerinden de iyi para kazanan Tatlıtuğ son olarak Mısır’da bir seramik firmasının reklamlarında oynayarak 300 bin dolar kazanmıştı.

Tatlıtuğ, kazandığı para ile önce Göcek’ten 700 bin TL değerinde bir villa satın aldı. Daha sonra İstanbul Gümüşsuyu’nda deniz manzaralı bir ev satın alan Tatlıtuğ, ardından Sinpaş Lagün evlerinden 1 milyon 300 bin TL değerinde lüks bir villa sahibi olmuştu. Genç oyuncu son olarak geçen ay İstanbul Çekmeköy’deki lüks bir siteden iki daire daha satın aldı. 500 bin TL değerindeki dairelerden altlı üstlü iki tane alan Tatlıtuğ,evi dubleks yapmayı planlıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: