KIVANÇ TATLITUĞ GERİ Mİ DÖNÜYOR?

HABERTÜRK GAZETESİ YAZARI ESİN ÖVET, SEKİZ KARAKTERİNİN EZEL'E TEKRAR DÖNEBİLECEĞİNİ YAZDI.. İŞTE O YAZI..

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ GERİ Mİ DÖNÜYOR? Ya geçen hafta oyuncuların da bol olduğu bir masada sohbet muhabbet derken, ciddi ciddi Ezel’in senaryosunun değiştirilip 8’i yani Kıvanç Tatlıtuğ’u yeniden diriltmeye çalıştıkları konuşuluyordu.

Ben refleks olarak öyle bir “Yok artık, çüş!” demişim ki, masadakiler irkildi. Evet evet vallahi yanlış duymadınız. Ezel ‘in reytingleri düştüğü ve seyirci Kıvanç Tatlıtuğ, yani 8’i dizide görmek istediği için senaristler de onu diriltmenin yollarını arıyormuş. Ah ah vallahi dönerse çok büyük kahkaha atacağım.

Yaprak Dökümü’nü sakız gibi sündüren Kurtlar Vadisi’nde Çakır’ın kalbini eline aldıran senaristler korkarım kırmızı kar da yağdıracak ve bize de onu bayıla bayıla izlettirecekler. Yani 8’i de diriltebilir ve Ezel’e yeniden döndürürler. Tabii önceki kadro bunu ister mi bilmem ama bu memlekette her şey olur.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: