Kıvanç Tatlıtuğ gidiyor

Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğuna yapılan eleştiriler nedeniyle Londra’ya gitme kararı verdi. Ünlü oyuncu, hem tatil yapacak hem de oyunculuk eğitimi alacak.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ gidiyor Büyük umutlarla çekilen ve bölüm başı 2 milyon dolar harcanan Kurt Seyit ve Şura, yayınlandığı günden bu yana beklenen reytingi alamadı. Bu durum başta yapım şirketi olmak üzere başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un moralini bozdu. Dizinin önce saati, sonra da adı değişti. Ancak yine de beklen­tileri karşılamadı. Dizinin yaşattığı hayal kırıklığının ardından başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ’un da oyunculuğu eleştirilmeye başlandı. Dizinin yayınlandığı günlerde sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Tatlıtuğ’un, bir önceki dizisi ‘Kuzey Güney’deki gibi oynadığı ve kendini geliştirmediğini iddia ediliyor. Son olarak oyuncu koçu İpek Bilgin’le yollarını ayırmasından dolayı oyunculuğunun geri gittiği de konuşulanlar arasında.

Eleştiri oklarının hedefi haline gelen Tatlıtuğ, önemli bir karar aldı. Dizisinin sezon finali yapmasının ardından İngiltere’ye gitmeye karar veren oyuncu, 3 ay boyunca hem tatil yapacak hem de özel bir okulda oyunculuk eğitimi alacak. Tatlıtuğ yeni sezona bomba gibi girecek.

foto...

Bunlarda ilginizi çekebilir: