KIVANÇ TATLITUĞ 'KAPSAMA ALANI' DIŞINDA!

Cezayir'deki bir cinayette dolaylı olarak adı geçen Tatlıtuğ; basına tavırlı. Bir partiye katılan oyuncu, telefonla konuşur gibi yaparak soruları yanıtlamadı

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ 'KAPSAMA ALANI' DIŞINDA! Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un; basında çıkan 'Cezayir'de bir babanın, cüzdanında kendi fotoğrafını gördüğü için kızını öldürdüğü' haberleri yüzünden morali çok bozuk! Önceki gün bir partiye katılan Tatlıtuğ; gazetecilere karşı da tavırlı bir tutum sergiledi.

DOĞRU DEĞİL!
Basın mensuplarının sorularını yanıtlamayan oyuncu; bir süre sonra da elindeki cep telefonuyla konuşuyormuş gibi yaparak mekandan ayrıldı. Şu sıralar 'Kuzey Güney' adlı dizide başrolde olan oyuncu; geçtiğimiz gün Twitter'da, isminin geçtiği bu haberin gerçeği yansıtmadığını açıklayarak şunları yazmıştı: "Bugün bir gazetede ve çeşitli web sitelerinde, Cezayir'de işlenmiş olduğu iddia edilen bir olay ile ilgili fotoğraflarım bulunmaktadır. Haber ile ilgili olarak Cezayir ve diğer ülkelerde yaptığımız araştırmalara göre; bu haberin asıl kaynağını oluşturan Emirates247. com sitesinde, Amerikalı ve Türk aktörlerin resimlerinden bahsedilmektedir. Benim fotoğrafım veya ismimse kesinlikle geçmemektedir. Böylesine üzücü ve can yakıcı bir haberin ismime mal ederek yapılmasını üzülerek kınıyorum."

magazin<br/>

ŞİDDETİ KINIYORUM!
Tatlıtuğ; Twitter'da hakkındaki haberin yanlış olduğunu belirtip ardından şu mesajı verdi: "Bu vesileyle hangi nedenle olursa olsun, çocuklara ve kadınlara reva görülen her tür şiddeti kınıyorum."

Günaydın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: