KIVANÇ TATLITUĞ-MELTEM CUMBUL PİŞTİSİ

Yaklaşık bir yıl süren Meltem Cumbul-Kıvanç Tatlıtuğ aşkı bitti. Meltem Cumbul, dün gece Can ismindeki yeni ve genç oyuncu sevgilisiyle gittiği mekanda ayrıldığı sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'la pişti oldu.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ-MELTEM CUMBUL PİŞTİSİ Kıvanç Tatlıtuğ-Meltem Cumbul aşkı resmen bitti. Meltem Cumbul'un kıskançlıkları yüzünden birkaç kez daha biten aşk, çiftin tekrar barışmalarıyla bir müddet daha devam etmiş olsa da, Ayaklıgazete'nin haberine göre dün gece yaşananlar, ikilinin ilişkisinin tamamen bittiğini doğrular nitelikteydi.

Dün gece Ulus 29'da yanındaki sarışın bayanla hayli samimi görüntüler sergileyen Kıvanç Tatlıtuğ'un yanındaki sarışın bayan, sık sık Kıvanç'ın başındaki kasketi alıp, kendi kafasına taktı.

İkilinin hayli samimi halleri Kıvanç Meltem'i çabuk unuttu yorumlarının doğmasına neden olurken mekana bir müddet sonra Meltem Cumbul, yanında Can isimli genç bir oyuncuyla birlikte geldi.

Yanındaki genç oyuncuyla birlikte Özgü Namal'ın erkek arkadaşlarıyla eğlendikleri locaya yönelen Meltem Cumbul, mekanın diğer tarafında sarışın bir bayanla eğlenen ayrıldığı sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'u gördü ancak ikili selamlaşmadı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: