KIVANÇ TATLITUĞ SONUNDA BAŞARDI!

Kıvanç Tatlıtuğ, Önceki gecce kendisini takip eden gazetecilere mini bir İstanbul turu yaptırdı ve görüntü vermemeyi başardı.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ SONUNDA BAŞARDI! Aracıyla Ortaköy’den, Bebek’e doğru ilerleken gazetecilerin kendisini takip ettiğini anlayan Kıvanç Tatlıtuğ daha sonra rotasını değiştirdi. yakışıklı oyuncu gazetecileri atlatmak için önce Arnavutköy’de ani bir dönüş yaptı.

Atlatma işleminde başarısız olan Tatlıtuğ, bu sefer boş yolda yavaş yavaş ilerledi. Tatlıtuğ daha sonra, gazetecilerin aracının önünü keserek, "Ne yapacağız böyle... Olay nedir? Sonuna kadar gidecek miyiz?" diye sordu. Gazetecilerin "İşimizi yapıyoruz" yanıtına karşılık Tatlıtuğ, "O zaman dolaşıyorum. Takip edin. Bakalım çekebilecek misiniz?" dedi.

Daha sonra yoluna devam eden Tatlıtuğ, bu sefer de Ortaköy’de polise takıldı. Dur ikazına önce aldırmayan Tatlıtuğ, Portakal Yokuşu’nda aracını durdurdu. Gazetecileri fark eden polis aracından Tatlıtuğ’a bu kez "Devam et, durma" ikazı geldi. Uyarıya önce şaşıran Tatlıtuğ, polis himayesinde gazetecilerden kurtulmayı başardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: