KIVANÇ TATLITUĞ VE AZRA AKIN EVLENİYOR!

Azra Akın'ın evlilik isteği nedeniyle defalarca ayrılıp barışan sevgililer "mutlu son" a çok yakın. Azra'dan ayrı kalmaya dayanamayan Kıvanç Tatlıtuğ, nihayet evliliğe yeşil ışık yaktı.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ VE AZRA AKIN EVLENİYOR! Bir dargın bir barışık sevgililer Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ nihayet evlilik kararı aldı. 2002 yılında başladıkları ilişkilerinde 3 kez ayrılık yaşayan çift, son barışmalarında aslında ilişkilerindeki temel sorun olan "evlilik" konusunda anlaşmaya vardı. Baş başa gittikleri Amsterdam’dan önceki akşam dönen çift, geceyi Tatlıtuğ ailesinin Erenköy’deki evinde geçirdi. Tatlıtuğ o gece ailesine ilişkisiyle ilgili aldığı kararları da açıkladı. Evlenmeyi düşündüklerini söyleyen ünlü oyuncu bu sözleriyle özellikle de annesi Nurten Tatlıtuğ’u mutlu etti. Tatlıtuğ’un Azra Akın’la ilişkisi 2002’de başlamış, 2008’de bitmişti. Çift 2011’de ilişkilerine bir şans daha vermiş ancak geçen Şubat’ta yine ayrılmıştı. İkili 2 ay süren ayrılığın ardından geçen hafta barışmışlardı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: