KIVANÇ TATLITUĞ VE AZRA AKIN'DAN TATİL ALIŞVERİŞİ!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın, Bodrum tatili öncesi saatlerce yaz alışverişi yaptı.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ VE AZRA AKIN'DAN TATİL ALIŞVERİŞİ! Kuzey Güney’in sezon finali yapmasının ardından yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve dünya güzeli sevgilisi Azra Akın önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Otomobillerini valeye teslim eden iki sevgili saatler boyunca alışveriş merkezinde dolaşarak, yaz alışverişi yaptı. Karşısında gazetecileri görünce şaşıran Tatlıtuğ, Akmerkez’de ilk defa bu kadar fazla fotoğrafının çekildiğini söyledi. Alışveriş merkezinin içinde el ele dolaşan sevgililerin, gazetecileri karşılarında görünce birbirlerinin elini bırakması ise dikkatlerden kaçmadı.

Sevgilisi Azra Akın ile birlikte Akmerkez’in zemin katındaki anahtarcıya uğrayan Kıvanç Tatlıtuğ, burada ev anahtarı yaptırdı. Tatlıtuğ, gazetecilerin ‘Neden ev anahtarı yaptırdınız?’ sorularını ise cevaplamadı. Alışveriş yaparken bir süre sonra basının ilgisinden rahatsız olan Tatlıtuğ, daha sonra kendisinin görüntüleyen gazetecilere ricada bulunarak, sevgilisiyle rahatça dolaşmaya devam etti. İki sevgilinin tatil yapmak için Bodrum’a gideceği bunun için alışveriş yaptıkları söylendi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: