Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Mutlu çiftin bir erkek bebeklerinin olacağını öğrenildi.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu ]2016 yılında yurt dışında dünyaevine giren yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı Başak Dizer çifti şimdilerde Bebek heyecanı yaşıyor. Anne ve baba olmak için gün sayan ikilinin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

"ÇOK HEYECANLI VE MUTLUYUZ"

44 yaşındaki Başak Dizer'in geçtiğimiz günlerde 3 aylık hamile olduğu ileri sürüldü. Hakkında çıkan hamilelik iddiası için Dizer, "Evet doğru, çok teşekkürler. Çok heyecanlı ve mutluyuz" dedi.

Baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'dan ilk açıklama!

Baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'dan ilk açıklama!"İSMİ HENÜZ DÜŞÜNMEDİK"

Dün gazetecilerle sohbet eden Tatlıtuğ, ‘Çok mutlu olduk. Öncelikle bu güzel duygumuzu paylaşan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir duygu, çok mutluyuz. Allah isteyen herkese nasip etsin. Biz de daha yeniyiz bu süreçte, isim henüz düşünmedik. Cinsiyet isim… Önce sağlıklı olsun, sağlıklı gelsin. İsim daha düşünmedik akışına bıraktık.’ ifadelerini kullandı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Mardin semalarında uçurtma uçurdu!

Kıvanç Tatlıtuğ, Mardin semalarında uçurtma uçurdu!"ERKEK BEBEKLERİ OLACAK"

TV8 ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında yer alan habere göre, ünlü çiftin bebeklerinin cinsiyeti de belli oldu. İlk kez bebek heyecanı yaşan ikilinin erkek bebeği olacak.

Aşk-ı Memnu'dan 11 yıl sonra bir ilk! Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat aynı projede...

Aşk-ı Memnu'dan 11 yıl sonra bir ilk! Kıvanç Tatlıtuğ-Beren Saat aynı projede..."ALLAH'IN BİZE BİR HEDİYESİ"

Babaanne olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ yaşadığı mutluluğu anlatmıştı;

"Mutluluğumu kelimelere dökemiyorum. Çok mutluyum. Allah analı babalı büyütsün. Çok mutlu oldum. Beklenen bir şeydi, güzel haberi verdikleri için ikisine de teşekkür ediyorum. Mutluluk benim için üst düzeyde. Dünyaya bir canlı geliyor. Allah'ın bize bir hediyesi. Çok dua ettim. Dualarım karşılıksız kalmadı. Heyecandan konuşamıyorum."

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden Kars paylaşımı...

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden Kars paylaşımı...

Bunlarda ilginizi çekebilir: