Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi öpüştü!

16 Şubat'ta vizyona girecek Hadi Be Oğlum sinema filminin geçtiğimiz gün yayınlanan fragmanında Büşra Develi ve Kıvanç Tatlıtuğ'un öpüşme sahnesi damga vurdu.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi öpüştü! Merakla beklenen 'Hadi Be Oğlum' sinema filminin fragmanı herkesi etkilemeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ'u farklı bir karakterde göreceğimiz filminin fragmanında başrolü paylaştığı Büşra Develi ile olan öpüşme sahnesi damga vurdu. İnternette kısa sürede binlerce kez izlenen fragmanda öpüşme karesi merak uyandırdı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Büşra Develi'nin başrollerinde oynadığı ve bir baba-oğul hikayesini konu edinen Hadi Be Oğlum için geri sayım başladı. Bora Egemen'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde; Ali karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, iletişim sorunları olan Efe'nin (Alihan Türkdemir) bakımını üstlenen bir baba rolünü canlandıracak. Filmin yapımcılığını Koray Şahin ve Fırat Parlak'ın üstlendi.

Kıvanç Tatlıtuğ ağlatacak!

Kıvanç Tatlıtuğ ağlatacak!Kıvanç Tatlıtuğ 16 Şubat'ta vizyona girecek film için "Sinemada gerçek anlamda bir yere dokunacak, sosyal içerikli, güncel bir hikaye aradım. Hadi Be Oğlum o aradığım film projesiydi" demişti.

'Hadi Be Oğlum'un afişi yayınlandı!

'Hadi Be Oğlum'un afişi yayınlandı!Baba-oğul hikayesinin kendisine ilginç geldiğini belirten Kıvanç Tatlıtuğ "Hiç oynamadığım bir rol olduğu için ilginç geldi ve oynamak istedim" demişti.

İşte o fragman...

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: