KIVANÇ TATLITUĞ YİNE SİYAH CAMLA!

Siyah camlı araç kullandığı için 180 TL ceza kesilen Kıvanç Tatlıtuğ, koyu renk camlı arabayla gezmeye devam ediyor.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ YİNE SİYAH CAMLA! Aşk-ı Memnu’nun Behlül’ü Kıvanç Tatlıtuğ, kendisine kesilen cezaya rağmen siyah cam kullanmaya devam ediyor. Ayakligazete.com'un haberine göre, geçtiğimiz akşam beyaz renk Audi marka bir otomobille gezerken görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ'un aracının camları yine siyahtı.

Bilindiği gibi geçtiğimiz haftalarda Tatlıtuğ'un başı siyah camlı cipi yüzünden derde girmiş, köşe yazarı Hıncal Uluç’un “İhbar” başlıklı köşe yazısında, "Bu şekilde cam Türkiye’de yasak değil mi? Trafik müdürü uyuyor mu?” demesi üzerine harekete geçen polis, Tatlıtuğ’un siyah camlı 2 adet cipine toplam 180 TL ceza kesmişti. Yakışıklı oyuncu, konuyla ilgili gerekçesini “Ünlüyüm, takip ediliyorum.

İnsanlar tanımasın diye bu camları koyulaştırdım” şeklinde açıklamıştı. Tatlıtuğ, bu olayların üzerinden uzun bir süre geçmeden, siyah camlı başka bir otomobiliyle İstanbul gecelerinde turlamaya devam ediyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: