Kıvanç Tatlıtuğ yüzüğü taktı!

Ünlülerin kuaförü Adem Terzi, önceki gün Ayşe Terzi ile nikah masasına oturdu. Çiftin nikah şahitliklerini Kıvanç Tatlıtuğ, Ahmet Kural ve Kerem Çatay yaptı.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ yüzüğü taktı! Adem-Ayşe Terzi’nin nikah defterine imza atarken parmağındaki özel tasarım yüzük dikkat çekti. Üzerinde 1.5 yıldır aşk yaşadığı Başak Dizer ile kendisinin baş harfleri vardı. ‘B’ ve ‘K’ harfli bu yüzüğün aynısını Başak Dizer de taktı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer’in Kasım 2013’te başlayan ilişkisinin evliliğe doğru gittiği yakınları tarafından da biliniyor.

Nikah masasında komik anlar
Ahmet Kural, Adem-Ayşe Terzi’nin nikah defterine imza atmadan önce nikah memuru adını sorunca kendi adı yerine yakın dostu ve kamera karşısındaki partneri Murat Cemcir’in adını verince herkesi güldürdü. Oyuncu, neden böyle bir espri yaptığı sorulunca “Benim üçüncü şahitliğim, Murat’ın daha siftahı yok... Oturmuş en önde telefonla çekim yapıyordu, onu daha da kıskandırmak istedim” dedi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: