Kıvanç Tatlıtuğ'dan 'Atatürk' açıklaması!

Kıvanç Tatlıtuğ, 4 yıl sonra sinema döndüğü Hadi Be Oğlum görücüye çıktı. City's Nişantaşın'da yapılan basın gösteriminde, filmde baba-oğlu canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ ve Alihan Türkdemir yer aldı.

Kültür-Sanat

Kıvanç Tatlıtuğ'dan 'Atatürk' açıklaması! 25 Film imzalı 'Hadi Be Oğlu' sinema filmi görücüye çıktı. 16 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak olan Hadi Ve Oğlum'un basın gösteriminde Kıvanç Tatlıtuğ ve filmde oğlunu canlandıran Alihan Türkdemir yer aldı.

Hadi Be Oğlum’un minik oyuncusu Alihan Türkdemir'in, “Biz bu işe duygumuzu kattık. Kıvanç Ağabey, Feridun Ağabey ile çok güzel bir iş çıkardık” dedi.

Kıvanç Tatlıtuğ da genç partneri Alihan'a övgüler yağdırarak, “Güzel bir şey yaptığımızı tahmin ediyorum. Dışarıdan bir gözün tepkisini merak ediyoruz. Alihan çok büyük bir oyuncu olacak eğer bizi ilerde projelerinde oynatmak isterse memnuniyetle oynarım” dedi.

Tatlıtuğ, muhabirlerin “Babalık size çok yakıştı” yorumuna ise “Oradan oraya nasıl bağladın. 9 tane yeğenim var. Çok çocuklu aileden geldiğim için tecrübeliyim bu konuda” açıklamasını yaptı.

"Paşamızı oynamak bana gurur verir!"

Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracağı konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ, “Paşamızı oynamak bana gurur verir” dedi. Eşi Başak Dizer'in de filmin kostümlerini yaptığını dile getiren Tatlıtuğ, “Onunla çalışmak çok güzeldi. Bize her konuda çok yardımcı oldu. Canım karım” diye konuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ: Başak en büyük şansım!

Kıvanç Tatlıtuğ: Başak en büyük şansım!Kıvanç Tatlıtuğ ve Alihan Türkdemir’in baba-oğlu oynadığı film, oğlu Efe'yle birlikte hayatı ve saf sevginin gücünü öğrenen bir babanın duygusal öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Büşra Develi'nin Efe'nin annesini, duayen tiyatrocu Yücel Erten'in Kıvanç Tatlıtuğ'un babası Haşmet'i oynadığı filmde ayrıca usta oyuncu Yıldız Kültür de Güner rolüne hayat veriyor. Görüntü yönetmenliğini Stefano Morcaldo'nun yaptığı filmin müziklerine ise Fahir Atakoğlu imza attı.

Kamera arkasında 9 dalgıç var!

Kamera arkasında 9 dalgıç var!Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Büşra Develi'nin, filmdeki sahnelerinin azlığı dikkat çekerken, Tatlıtuğ'la öpüşme sahnesi çok konuşulacağa benziyor.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi öpüştü!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi öpüştü!Ödüllü bir isim olan Bora Egemen'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin, İstanbul'un ardından peş peşe 3 yurt dışı galası düzenlenecek.

Video yüklenemedi...16 Şubat'ta vizyona girecek filmin birçok ülkede de galası yapılacak. Türkiye'de 550 salonda gösterime girecek film için Almanya (Stutgart), Avusturya (Viyana) ve Hollanda'da (Rotterdam) gala yapılacak. "Hadi Be Oğlum"un gösterime gireceği ülkelerde satışa sunulan biletler 1 saatte tükendi.

Kıvanç Tatlıtuğ tükendi!

Kıvanç Tatlıtuğ tükendi!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: