Kıvanç Tatlıtuğ'dan bir ilk! İlk kez Instagram'ı kullandı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi modacı Başak Dizer'in doğum gününü kutlamak için ilk kez sosyal medya hesabı Instagram'ı kullandı.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'dan bir ilk! İlk kez Instagram'ı kullandı Star TV'de ekrana gelen "Cesur ve Güzel" dizisinin Cesur'u Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'in 40. yaşını sosyal medyadan yayınladığı bir mesaj ile kutladı.

Yakışıklı oyuncu, sosyal medya hesabı Instagram'dan eşi Başak Dizer ile birlikte olan bir fotoğrafını paylaştı.

Tatlıtuğ paylaşımının altına da "Doğum günün kutlu olsun sevgili... iyi ki dogdun... iyi ki varsin" notunu düştü. Fotoğraf, kısa sürede binlere beğeni alırken Tatlıtuğ'un paylaşımı yoruma kapatması dikkat çekti.


Dikkat çeken diğer bir detay ise, sosyal medya hesabı olmasına rağmen Kıvanç Tatlıtuğ'un bugüne kadar Instagram hesabından hiçbir paylaşım yapmamış olması.


Kıvanç-Başak aşkı belgelendi!

Kıvanç-Başak aşkı belgelendi!1 milyon 300 binin üzerinde takipçisi olan Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin doğum gününü kutlamak için yaptığı bu paylaşımıyla böylece bir ilk'i de gerçekleştirmiş oldu.


Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ arasındaki yaş farkının "3 yaş mı yoksa 6 yaş mı?" dedikoduları ortaya atılmıştı.

Bu dedikodulara son noktayı ise Demet Şener, Başak Dizer ile birlikte paylaştığı bebeklik fotoğrafının altına “1. yaş günümüz, güzel arkadaşım benim” notunu düşmesiyle koymuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ düğün ve balayı için ne kadar harcadı?

Kıvanç Tatlıtuğ düğün ve balayı için ne kadar harcadı?

Bunlarda ilginizi çekebilir: