Kıvanç Tatlıtuğ'dan o görüntülere engel!

Mahkemeye başvurdu. Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer ile Hawaii’de gizlice çekilen fotoğraflarına mahkemeden engelletme kararı çıkarttı.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'dan o görüntülere engel! 2016 yılında Fransa'nın başkenti Paris’te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti balayı için Hawaii’yi tercih etmişti. Balayı oteli olarak bilinen Andaz Maui at Wailea’da tatil yapan çiftin fotoğrafları gizlice çekilmiş ve birçok internet sitesinde yayınlanmıştı.

Çarpışma'da kafaları karıştıran detay!

Çarpışma'da kafaları karıştıran detay!Hürriyet Okur Temsilcisi Faruk Bildirici, bugünkü köşesinde, Tatlıtuğ'un “eşiyle olan görüntülerinin gizlice çekilerek yayımlanmasından rahatsızlık duyduğu ve bu paylaşımların özel hayatın gizliliğini ihlal edici nitelikte olduğunu” belirterek “Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer Hawaii’de tatilde” haberlerine erişimin engellenmesi talebinde bulunduğunu yazdı.

Çarpışma'nın o sahnelerine tepki!

Çarpışma'nın o sahnelerine tepki!Bildirici, İstanbul 3.Sulh Ceza Hâkimliği'nin, Tatlıtuğ’un talebini kabul ederek, haberlere erişim engeli getirdiğini yazdı. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

Kıvanç Tatlıtuğ'un son görüntüsü şaşırttı!

Kıvanç Tatlıtuğ'un son görüntüsü şaşırttı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: