Kıvanç Tatlıtuğ'dan radikal karar

Darbe girişimi ile ilgili paylaşım yapmadığı söyleyen takipçilerinden yoğun eleştiri alan Kıvanç Tatlıtuğ paylaştığı bir yazının ardından radikal bir karar aldı.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'dan radikal karar Darbe girişimi hakkında paylaşım yapmayan ünlüleri darbe yanlısı olarak algılayan bazı Instagram kullanıcılarının son hedefi Kıvanç Tatlıtuğ oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eleştirilere sert çıkış!

Kıvanç Tatlıtuğ'dan eleştirilere sert çıkış!Sosyal medya hesapları bulunmasına rağmen bu hesaplardan nadir olarak paylaşım yapan Kıvanç Tatlıtuğ, takipçilerinden darbe girişimine sessiz kaldığı için yoğun eleştiri aldı. Ünlüler arasında paylaşılan "Darbeye Hayır" bildirisini "Ben de bu metnin altına imzamı atıyorum." diyerek Twitter hesabından paylaşan Tatlıtuğ, buna rağmen tepki görmeye devam etti.


Oyuncu da bunun üzerine Instagram hesabından "Birlik ve beraberlik içinde yaşamamız gereken günlerdeyiz. Ancak birtakım kişiler bir fotoğraf koymadığı için insanların annesine, babasına, doğmamış çocuğuna küfrediyor. Sosyal medya daha demokratik bir ortama gelene kadar hiçbir paylaşım yapmayacağım." yazısını paylaşarak daha önce paylaştığı tüm paylaşımları kaldırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: