Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi: Gelinimi üzmüşüm!

Nurten Tatlıtuğ'dan 'yılın en yakışan çifti' paylaşımına açıklama.

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi: Gelinimi üzmüşüm! Gelini Başak Dizer'in sosyal medyada hiçbir paylaşımını beğenmeyen Nurten Tatlıtuğ, oğlu Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün öpüşme sahnesine övgüler yağdırdı.

Ses getiren paylaşımın ardından anne Tatlıtuğ, Renkli Sayfalar programında konuya açıklık getirdi. Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün oynadığı, Star TV’deki ‘Cesur ve Güzel’in son bölümündeki öpüşme sahnesi dikkat çekti. Seyircinin sosyal medyada da paylaştığı romantik sahnelere Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ kayıtsız kalmadı. Instagram hesabından “Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun ” diye yazdı. Nurten Tatlıtuğ büyük ses getiren paylaşımının ardından Renkli Sayfalar'a açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:

GELİNİMİ ÜZMÜŞÜM'

"Başak'a gönderme değildi. Kıvanç ve Tuba dizide birbirlerine yakışıyorlardı ben onu söyledim. Tuba'yı hiç tanımıyorum. İzlerken anında bir yorum yaptım. Aklımı yitirmiş değilim, Başak'a asla tepkim yok. Onun yara almasını istemem. Gelinimi üzmüşüm, hata yaptım."

Gelin-kaynana birbirlerini sosyal medyada takip etmiyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, Şubat 2016’da Paris’te evlendi. Oğlu Kıvanç’ı, Tuba Büyüküstün ile yakıştıran Nurten Tatlıtuğ’un gelini Başak Dizer’in hiçbir paylaşımına yorum ve beğeni yapmaması dikkat çekiyor. Bu evliliğe sıcak bakmadığı bilinen Nurten Hanım gelini Başak Dizer ile hiç bir araya gelmedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: