KIVANÇ TATLITUĞ'UN SAHNELERİ ÇÖPE Mİ GİTTİ?

Yılmaz Erdoğan’ın Zonguldak’ta çektiği ve merakla beklenen yeni filmi “Kelebeğin Rüyası”nın büyük bir kısmını çöpe attığı iddia edilmişti.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ'UN SAHNELERİ ÇÖPE Mİ GİTTİ? İddialara göre; Yılmaz Erdoğan başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Mert Fırat'ın paylaştığı filmin çekilen ilk sahnelerini izleyince büyük bir şok yaşadı.

Birkaç yıldır senaryosunun üzerinde titizlikle çalışan Erdoğan, filmin ortaya çıkan sahnelerini hiç beğenmedi. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ'un sakallı sahnelerini çok kötü bulduğu ortaya çıkan Yılmaz Erdoğan, filmin o bölümlerini tamamen çöpe attı. Ardından o sahneler yeniden çekildi.

Bu haberler üzerine BKM Film konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı;

İşte o açıklama...

BKM Film yapımı Kelebeğin Rüyası filminin Zonguldak'taki çekim suresinin planlanandan uzun sürmesinin nedeni, çekim planlarının bir kaç haftalık bölümünün Zonguldak'a kaydırılmasıdır.

Zonguldak'ta daha uygun mekanlar bulunduğu için filmin İstanbul'da çekilecek bazı sahneleri Zonguldak'ta çekilmiştir.

Yılmaz Erdoğan ve tüm film ekibi, planlanan şekilde Zonguldak'taki işlerini tamamlayarak İstanbul'daki çekimlere geçtiler. Filmin çalışmalarında ve planlanmasında yaşanan bir aksilik bulunmamaktadır.

Saygılarımızla...

BKM FİLM
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: