Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni hobisi!

Kıvanç Tatlıtuğ'un bir dans hocası ile ilişki yaşadığı ve salsaya merak sardığı ortaya çıktı. Tatlıtuğ, dansçı sevgilisinden ayrılsa da sık sık İTÜ'ye giderek dans ediyor

Magazin

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni hobisi! Eski sevgilisi İdil Fırat'la yeniden mesajlaşmaya başladığı iddia edilen ve "Eski aşk yeniden külleniyor mu?" sorularını akıllara getiren Kıvanç Tatlıtuğ'un bilinmeyen bir özelliği ortaya çıktı. Bir süredir dans eğitimi aldığı öğrenilen ünlü oyuncu, sık sık İTÜ'deki dans kurslarına katılarak salsa yapıyormuş.

SALSAYI DAHA ÇOK SEVMİŞ
Tatlıtuğ'un bu yeni hobisinin altında ise medyaya yansımayan bir ilişkisinin yattığı konuşuluyor. Ünlü oyuncunun; geçtiğimiz aylarda bir dans hocası ile birlikte olduğu iddia ediliyor. Tatlıtuğ; dansçı sevgilisi ile fırsat buldukça dans kurslarına katılmış, farklı dans türlerini denemiş. Kendisini en çok salsaya yakın hissettiği için de bu dans türüne ağırlık vermiş. Ünlü oyuncu, dansçı sevgilisinden ayrılmasına rağmen salsa yapmaya devam ediyor.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: