KIVANÇ TATLITUĞ'UN YENİ REKLAM SLOGANI!

Brezilyalı manken Rhein ile reklam filmi için tekrar buluşan Kıvanç Tatlıtuğ, basın toplantısında oyunculuğuyla ilgili eleştirilere cevap verdi

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ'UN YENİ REKLAM SLOGANI! e Brezilyalı model Guisela Rhein ile birlikte rol alan Tatlıtuğ; önceki gün Four Seasons Otel'de düzenlenen basın toplantısına katıldı. Tatlıtuğ; önceki iki reklam filmindeki " Vay vay vay..." sloganından sonra yeni reklamda; Ali Taran'ın fikri olan " Çok Sev..." sözünün dillere dolanacağını hissettiğini söyledi. Tatlıtuğ; 'Kuzey ve Güney' dizisinde yanlış dövüştüğü iddialarıyla ilgili de "Ders almaya devam ediyorum ama sonuçta Dünya Boks Şampiyonası'na da hazırlanmıyoruz. Bence dizideki dram önemli" dedi.

'ÇOK YAŞA' YERİNE 'ÇOK SEV'
* Kıvanç Tatlıtuğ'un reklamda, hapşıran Guisela'ya söylediği "Çok sev" sözcüğü kampanyanın en dikkat çekici cümlesi olarak öne çıkıyor.

* İlk filmin çekildiği Sapphire'in 47'nci katındaki daire, bu filme de ev sahipliği yaptı.

* Yakışıklı oyuncunun, Sapphire'in terasına inşa edilen küçük marangoz atölyesindeki görüntüleri ve duş sahneleri reklam filminin en seksi sahneleri arasında yer alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: