KIVANÇ TATLITUĞ'UN ZOR ANLARI!

Tatlıtuğ, kafasına bir anda kamera çarpınca neye uğradığını şaşırdı.

Magazin

KIVANÇ TATLITUĞ'UN ZOR ANLARI! Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileri tarafından 2011 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu seçilen Kıvanç Tatlıtuğ ödülünü almak için, dün akşam düzenlenen ödül törenindeydi.

ÖDÜLÜNÜ EKİP ARKADAŞLARI ADINA ALDI!

Kuzey Güney dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ödülünü alırken "Bu ödülü ekip arkadaşlarım adına alıyorum, yağmur, çamur demeden, gecce gündüz bizimle birlikte çalışan emekçi arkadaşlarım adına alıyorum bu ödülü, her biriyle çalıştığım için çok mutluyum." dedi.

KAFASINA KAMERA ÇARPTI!

Kıvanç Tatlıtuğ, kürsüden indi ve sete yetişmek için mekandan çıktı. Yıldız Teknik Üniversite'si öğrencileri tarafından 2011 Yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu seçildiği için mutluluk duyduğunu dile getiren Tatlıtuğ, kafasına bir anda kamera çarpınca neye uğradığını şaşırdı. Çarpmanın etkisiyle kameramana doğru dönen Tatlıtuğ, canının acımasına aldırış etmeden gülümsedi ve "Tamam sorun yok arkadaşlar, sakin olalım." diyerek kafasına çarpan kamerayı umursamadı ve aracına binerek setin yolunu tuttu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: