KIVANÇ VE AZRA, ERKAN ÖZERMAN'I AFFETMEDİ!

Kıvanç Tatlıtuğ, ailesi ve sevgilisi Azra Akın, kendi haklarındaki açıklamaları nedeniyle Erkan Özerman'a toplam 120 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.

Magazin

KIVANÇ VE AZRA, ERKAN ÖZERMAN'I AFFETMEDİ! Ünlü organizatör Erkan Özarman’ın, Kıvanç Tatlıtuğ hakkında “Kültür okuldan alınır, görgü evden. Anne ve babası Kıvanç’a verdiğim değeri vermedi. Kıvanç havyarı zeytin ezmesi sandı. Sevgilisi Azra, Kıvanç’ı cinsel konuda bile lekeledi, en büyük bela oydu” gibi sözleri mahkemeye taşındı. Tatlıtuğ ve aynı zamanda Azra Akın’ın avukatı Yalçın Kavak pazartesi günü İstanbul Adliyesi’ne başvurarak Özerman aleyhine 3 ayrı dava açtı.

Tatlıtuğ için 50 bin TL, anne ve babası Nurten-Erdem Tatlıtuğ için 20 bin TL, Azra Akın için ise 50 bin TL manevi tazminat talebinde bulundu. Avukat Kavak’ın, dosyada yer alan savunmasında, “Erkan Özarman beyan ve eylemleriyle Kıvanç Tatlıtuğ’u üzüntü ve sıkıntılara sevk etti. Bu yüzden müvekkilim Kuzey-Güney dizisindeki rolünü icra etmekte zorlandı. Tatlıtuğ’un Tolgahan Sayışman’la beraber çıktığı Sherrer isimli defilenin fotoğrafları çeşitli bizans oyunları ve iftiralarla basına servis edildi” sözleri dikkat çekti. Özarman’ın “Kıvanç’ın cinselliğine leke getirdi” diye suçladığı Azra Akın’ın dava dilekçesinde ise “Azra Akın, Tatlıtuğ’un cinselliğine, onuruna hiçbir olumsuzluk getirmemiş, böyle bir olumsuzluk yaratacak beyanlarda bulunmamıştır. Aksine arkadaş olmaktan gurur duyduğu Kıvanç Tatlıtuğ’un mutlu olması için elinden gelen her şeyi severek ve isteyerek yerine getirmiştir” cümleleri yer aldı.

(Vatan)

Bunlarda ilginizi çekebilir: