KIVANÇ YÜZÜNDEN ENGİN'E HAKSIZLIK MI YAPILDI?

Sabah Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ, ilginç bir yazı kaleme aldı. İddiaya Kıvanç Tatlıtuğ'a yaranmak için Engin Akyürek'e haksızlık yapılıyor..

Magazin

KIVANÇ YÜZÜNDEN ENGİN'E HAKSIZLIK MI YAPILDI? Engin Akyürek- Kıvanç Tatlıtuğ rekabeti dizi setlerinde yaşanmasa da, hayranları arasında devam ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ törenlerde ödülleri birer birer toplarken, Engin Akyürek hayranlarının protesto sesleri giderek yükseliyor.

Bunlardan sonuncusu da Şenay Akyüzlü. İşte mesajı:

"Geçenlerde Siyaset Dergisi'nin ödül töreni yapıldı ve aldığımız bilgilere göre; En İyi Erkek Televizyon Oyuncusu kategorisi çıkartılmış, o alanda ödül verilmemiş. O kategori anket kapanana kadar vardı ve ben anket boyunca her gün siteye girip oy kullandım. Anketi internet üzerinden paylaşarak resmen Siyaset Dergisi'nin reklamını yaptık. Anket kapandığında Engin Akyürek 130 bin, Çağatay Ulusoy 100 bin oy almıştı. Üçüncü sırada yer alan Kıvanç Tatlıtuğ'un oy sayısı ise 9 bin civarındaydı. Bu sonuçlar gözümüzün önündeydi ama Engin Akyürek'e ödül verilmedi, onun yerine bu kategori kaldırıldı.
Şimdi size soruyorum; bize küfür mü ettiler, yoksa umdukları başkaydı da, bulduklarını mı beğenmediler? Bu kadar farkla oy almış bir kişiyi eleyemeyeceklerine göre, çareyi bu alanı yok saymakta mı buldular? Altın Kelebek'ten sonra şimdi de bu..."

Bunlarda ilginizi çekebilir: