Kıyafet Seçimlerinizi Kolaylaştıracak Öneriler!

Dışarı çıkacaksınız ama ne giyeceğinize karar veremiyor, saatlerce dolap başında vakit mi geçiriyorsunuz? Öyleyse kıyafet seçimlerinizi kolaylaştıracak sizin için hazırladığımız 5 altın önerimize göz atmalısınız...

Kadın

Kıyafet Seçimlerinizi Kolaylaştıracak Öneriler! İsterse kocaman bir dolabımız olsun yine de sabahları kıyafet seçmek, kıyafetleri kombinlemek, hatta sonradan o kıyafete uygun bir ayakkabı bulmak tam bir işkence oluyor. Bu sorunu en aza indirecek 5 altın kural olduğunu söylesek? Detaylara birlikte göz atalım...

KIYAFET SEÇİMİNE GECCEDEN KARAR VERİN
Öncelikle ilk tavsiyemiz, kıyafetlerinize ve takacağınız takılara gecceden karar vermek. Böylelikle sabah size huzurla giyinme işi ve makyaj kalır. Öte yandan zamandan büyük bir tasarruf sağlarsınız.

BANKO PARÇALAR BULUNDURUN
Kıyafet dolabınızda banko parçalar bulundurun. Siyah tişört, beyaz gömlek ve siyah pantolon gibi parçalar, sabahları hiçbir şey bulamadığınızda ya da aceleyle evden çıkmanız gerektiğinde her parçayla kolaylıkla kombinlenebilir. Bu nedenle her zaman elinizin altında olmasında yarar vardır. Böylece bu parçalarla kombin konusunda fazla düşünmenize de gerek kalmaz.

DOLABINIZIN YANINA PANO ASIN
Dolabınızın yanında mutlaka bir pano olsun. O panoya dergilerden beğendiğiniz kombinleri ve kendi kıyafetlerinizle oluşturduğunuz kombinleri yapıştırın. Panoda her gün gördüğünüz bu kombinler sayesinde elinizdeki kıyafetlerle çok daha kolay kombinler yaratabilir, aynı zamanda alışverişlerinizde alacağınız parçayı kafanızda daha rahat canlandırabilirsiniz.

DOLABINIZI DÜZENLİ TUTUN
Çok zor bir öneri olduğunun farkındayız fakat dolabınızı düzenli tutmanız, dolap başında oyalanma sürenizi ciddi anlamda azaltacaktır. Pantolonlarınız bir tarafta, tişörtleriniz bir tarafta durursa sabahları aradığınız parçayı bulmak çok daha kolay olacaktır.

GİYMEDİĞİNİZ KIYAFETLERİ AYIKLAYIN
Dolabınızı giymediğiniz kıyafetlerden arındırmanız da son derece önemli. Giymediğiniz kıyafet giydiklerinizle karıştığında kafanız çok karışacaktır. Bu nedenle hiç giymediğiniz kıyafetleri dolabınızdan çıkarın ve rahatlayın. "Ama atmaya kıyamıyorum" diyorsanız, bazanızın altına ya da görünmeyecek bir yere de kaldırabilirsiniz.

Kazak-şort kombini nasıl yapılır?

Kazak-şort kombini nasıl yapılır?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: