Kız Kıskanç oyununun galası yapıldı!

Abdullah Şahin ve Çiğdem Tunç'un baş rollerini oynadığı 'Kız Kıskanç' isimli oyunun galası Ortaköy Afife Jale Tiyatrosu'nda yapıldı.

Kültür-Sanat

Kız Kıskanç oyununun galası yapıldı! Çiçekçi dükkanında geçen cinayet sonrası meydana gelen komik olayların oyunda Abdullah Şahin "Param olmadığı için 10 tane gül alamıyorum. Yerine 10 tane karanfil alacağım" diyerek Ali Ağaoğlu'nun gafını hatırlattı.

Sevgiliye destek

Ayçe Abana, kendisinden 13 yaş küçük olan ve oyunda gözüpek komseri canlandıran sevgilisi Çağlar Sayın'ı galada yalnız bırakmadı. Arkadaşlarıyla birlikte selfie yapan sevgililer daha sonra poz verdi.

Nafile bekleyiş

Oyun sonrası seyircileri selamlayan ve ünlü konukları da sahneye çağıran Abdullah Şahin "Sayın Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da bu gecce bizi onurlandıracaktı. Maç bitiminde trafik açılırsa gelecek" dedi. Fatih Mühürdar ve Yalçın Özden'in yarım saate yakın süren doğaçlama esprileri süresince de Hazinedar gelmeyince gala sona erdirildi.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
[url=https://www.gecce.com.tr/fotogaleri-kiz-kiskanc-oyununun-galasi-yapildi][/url]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: