Kızım dizisinde işler tersine dönüyor!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kızım, bu hafta 15. bölümüyle ekrana gelecek. Dizide Asu karakterinin değişimi ise dikkat çekecek.

Dizi Galeri

Kızım dizisinde işler tersine dönüyor! Başrollerini Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız’ın paylaştığı Kızım dizisinde Asu, değişimiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Asu’nun Öykü’ye gittikçe daha çok alışmaya ve onu sevmeye başlaması yeni bölüme damga vuracak.

Yeni bölümde neler olacak?

Asu, yeni bölümde kızı Öykü’ye “Sen bana neden anne demiyorsun?” diyerek serzenişte bulunurken, olmayacak bir işe kalkışacak. İçki içilen bir mekana dans etmek için Öykü’yü de götüren Asu, kapıdaki korumalarla tartışacak. Öykü’nün tartışma sırasında yere düşmesiyle korumalara “Sen benim kızımın canını nasıl yakarsın?” diyerek vurmaya başlayan Asu, Öykü’yü de çok şaşırtacak. Bu arada Demir cephesinde de bir başka durum yaşanacak. Mertcan, Öykü ile ders çalışmaya geldiğinde Demir, yine kıskançlık triplerine girecek! Kızının Mertcan ile ilgilenip kendisiyle ilgilenmemesine bozulan Demir, tam bir kız babası olarak Mertcan’ın canını fena halde sıkacak!

İşte Kızım 15. bölüm tanıtımı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: