'KIZIM MANKEN OLSA ENDİŞELENİRİM'

Evlendikten sonra podyumlara veda eden Sinem Güven şimdi 14 aylık kızıyla anneliğin keyfini çıkarıyor.Güven “Mankenlik artık dejenere oldu. Kızım modellik yapsa onun için kaygılanırım' dedi...

Magazin

'KIZIM MANKEN OLSA ENDİŞELENİRİM' İşadamı Murat Ersönmez'le evlenip podyumlara veda eden eski Türkiye güzeli manken Sinem Güven, 14 aylık bebeği Defne ile anneliğin tadını çıkartıyor. Geçtiğimiz gün Etiler'de Defne'yi hava aldırmak için dışarı çıkardığında karşılaştığımız emektar manken annelik görevini 'Bambaşka bir mesuliyet. Annelik dünyanın en zor ve en güzel mesleği. Ebeveyn olmak çok başka bir duygu' diye tanımladı. Güven, 'Kızınız Defne'nin manken olmasını ister misiniz?' sorumuza ise şöyle cevabı verdi.

HERKES MANKENİM DİYOR

'Mankenliği ben en güzel dönemde yaptım. Bizim meslek şu anda çok dejenere olmuş durumda. Mesleğini layıkıyla yapanların sayısı maalesef çok az. Her önüne gelen 'mankenim' diyor. Gelecekte podyumların durumunun nasıl olacağını bilemediğimden kızımla ilgili endişelerim olabilir ama kızım ileride mankenlik yapmak isterse en doğru kararı kendisinin vereceğine inanıyorum' dedi.

Üç çocuk istediğini belirten Sinem Güven, 'Defne'yi kardeşsiz bırakmak istemiyorum ama babası iki yeter diye düşünüyor. Şimdilik ikinci çocuğu Defne kadar sevmezmiş gibi görüyorum ama doğunca değişir duygularım' diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: