'KIZIM OLSUN İSTERİM'

Deniz Seki 'Sevgilim için hem kadın, hem çocuk hem de anne olmayı biliyorum. Bir kızımın olmasını çok isterim' dedi.

Magazin

'KIZIM OLSUN İSTERİM' Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşkın ardından uzun süre suskunluğunu koruyan Deniz Seki, MTV Türkiye'de 'beniMTV'm' programında içini döktü.

-Yeni albüm çalışmanızı ilk kez MTV ile paylaşıyorsunuz, bu albüm için özel olarak neler söylemek istersiniz?

Albümün ismini ilk kez sizinle paylaşıyorum. "Sahici" isimli 6. albümün çalışmaları sürüyor. Sadun Ersönmez, Murat Yeter, İsmail Tunçbilek, Ozan Çolakoğlu gibi bir çok önemli müzisyenle bu albümde çalıştım. Bu albüm bu zamana kadar yaptığım albümlerden çok farklı. Şu an yaşadıklarım ve hissettiklerim sahi olduğu için albüme "Sahici" ismini koydum. Hem sahici hem samimi bir albüm oldu. Şimdi okuyacağım şarkı o kadar önemli ki... Tam 14 yıl önce yazmıştım. Hayatımda yaptığım 2. besteydi. Kim için yazdığımı bilmiyorum ve hiç bir şeyine dokunmadan bu albüme koymak istedim. Ama ilk kez MTV ile paylaşacağım.


Son dönemde yaşadıkların, acıların, sıkıntıların bestelerini etkiledi mi?

Son dönemde yaşadıklarım değil tüm hayatım boyunca yaşadıklarım bana şarkı olarak geri döndü. O yüzden yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmadım.

Bu albümle beraber aldığın kararların olacak mı?

Bu albümle büyüdüm. Bu albümle beraber daha olgun daha ayakları yere basan bir Deniz var. Çok sahici bir albüm ve bunu ciddi bir şekilde anlatmak istiyorum. Zaten albüm çıktığında ne demek istediğimi anlayacaklar.

Beraber olduğun kişiyle mutlu musun?

Tabiki mutluyum. Hayatın inişleri ve çıkışları hep olacak. Sevinçlerim, hüzünlerim, mutluluklarım var. Ruhum çok özgür hayatı geldiği gibi yaşamayı seviyorum.

Özel hayatında kişiye güzel görünmek için çaba sarf ediyor musun?

Bence en önemli şey karşındakine güzel bakmaktır. Bunun için ne makyaja ne saça önem vermem. Sevgilim için hem kadın, hem çocuk hem anne olmayı biliyorum. Hayatımda var olan insan için bunları hissediyorum.

Evlilik planın var mı?

Bilmem şu anda yok. Ama bir gün olacak.

İlerde bebek yapma düşüncen var mı?

Bir kızımın olmasını çok isterim.

-Çok fresh bir görüntün var. Bunu neye borçlusun?

Bir dönem çok kilo almıştım ve ülke sorunu olmuştu. Dedim ki daha fazla üzmeyeyim bu ülkeyi. Şimdi zayıfım ve bundan sonra da kolay kolay kilo almam.

Dünyayı Kurtaran Adam filminde rol aldın. Bu ilk oyunculuk deneyiminden memnun kaldın mı?

Bence çok kötü bir filmdi. İstediğim gibi bir film olmadı ama benim için bir tecrübeydi. Ballandıra ballandıra anlatacağım bir film olmadı.

Türkiye'de magazini nasıl buluyorsun?

Türkiye'de ülkeyi magazin yönetiyor. Her şeyi bu kadar ortada göstermek bu kadar rengârenk hissettirmek beni ürkütüyor. Gençlere doğru örnek teşkil etmiyor. Magazin olmazsa olmaz ama özel hayatların bu kadar ortaya dökülmesi çok gereksiz. Ben hayranı olduğum birisinin kimle uyuduğunu ya da hangi bara gidip ne içtiği ile ilgilenmiyorum.

2007 nasıl geçti?

2007'yi hiç sevmedim. Üzüntüler ve kayıplar yaşadım. Ama 2008'den çok umutluyum. Ve bu yıl 2008 tane mutlu şey yaşamak istiyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: